В Середнянську школу з подарунками завітали відомі спортсмени (ФОТО)

В Середнянську школу з подарунками завітали відомі спортсмени (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук пише депутат Ужгородської райради Роланд Цебер:

В цей сонячний осінній день завітав із спортивними подарунками в Середнянську ЗОШ I-III ступенів, де навчається більше 600 дітей. Запросив зі мною відвідати навчальний заклад мого товариша,чемпіона світу з боксу Роберта Мартона, та граючого тренера “Лісорубів”- чемпіонів України з американського футболу Павла Лесіва.

Зібралася велика кількість школярів, які охоче слухали нас та задавали різні питання. Метою поїздки було заохочити молодь розвивати себе в спорті, вести здоровий спосіб життя. Ми хочемо донести до всіх, що не має різниці з якого населенного пункта дитина, не має різниці, яке в них фінансове становище, головне мати сильне бажання розвивати себе, ажде кожний із нас може досягти великих успіхів і не тільки в спорті. Маючи нагоду наголосив, що Ужгородська районна рада збільшила фінансувавння для Ужгородської районної ДЮСШ, ,таким чином кожна дитина має змогу безкоштовно тренуватися з таких видів спорту:плавання,футбол,волейбол,фехтування,бадмінтон,важка атлетика, художня гімнастика,велоспорт,дзюдо.

Також Ужгородські “Лісоруби” погодилися тренувати безкоштовно дітей, за що їм гарно дякую.

Тож запрошуємо і чекаємо абсолютно всіх бажаючих розвивати себе та займатися спортом. Я впевнений,що такими кроками ми часом зможемо підняти рівень спорту в нашій країні, мати фізично розвинених спортсменів, отримувати більше медалей на Олімпійських іграх. Велика подяка моєму товаришу Роберту Мартону, Євгену Рахімову, Михайлу Кополовцю, Лесів Павлу, Олександру Бордухіну та всім, хто допомагає мені, зазначив Роланд Цебер.

tseber tseber2 tseber3 tseber4

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *