В село Осій у день довиборів в облраду з “гуманітарною” місією завітав Павло Балога

Павло БалогаДовибори в Закарпатську обласну раду вкотре показали всю сутність клану Балог – виборювати владу будь-якою ціною. Іршавщина в цьому плані не стала винятком. Виривали перемогу Оксани Балоги усіма можливими методами. В село Осій, наприклад, з терміновим візитом навідався Павло Балога, якого ВАСУ позбавив депутатського мандата. В селі кажуть, що приїзд політика-невдахи був зумовлений ні чим іншим як результатами екзит-полу, які вже на початках були невтішними для жінки його старшого брата.

Поспілкувавшись з осійчанами, спливла не менш цікава інформація. Так, у припаркованому неподалік виборчої дільниці мікроавтобусі, від імені Балог наливали, роздавали гроші “довірені особи”. Балогу ж молодшого тут зустрічали з усіма почестями (забули, правда, про хліб-сіль), адже його візит носив “гуманітарну” місію.

Зустрічали гостя з торбами грошей головний лікар Осійської амбулаторії Федір Жидик, директор туристичної бази Матіко та ще кілька представників сільської “еліти”. Вони ще на парламентських виборах восени минулого року продалися за 30 срібняків Балогам. До слова, лікар Жидик отримав за свою прихильність до Павла Балоги шкаф для амбулаторії. Це офіційна версія.

На цей раз вірні симпатики відомого в Закарпатті клану прогнулися ще більше. Окрім того, що чергували усім сімейством біля виборчої дільниці (від малого до великого) до їх закриття, забезпечили і транспорт для підвезення своїх односельчан. Подбали, як ми згадали на початку, і про горілку та закуску. Усе це вкупі з грязними грошима зробило свою справу – для Оксани Балоги таки купили крісло в облраді.

Ігор Дзямко

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *