В президії заходу присвяченого політичній корупції опинився підозрюваний у хабарництві заступник мера Ужгорода (ВІДЕО)

В президії заходу присвяченого політичній корупції опинився підозрюваний у хабарництві заступник мера Ужгорода (ВІДЕО)

На заході організованому закарпатським відділенням Комітету виборців України розмовляли про запобіганні політичній корупції. Дивним чином поряд з головуючим Дмитром Тужанським опинився заступник Ужгородського міського голови Іштван Цап, якому судом  було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та відсторонення від роботи сроком на два місяці. Іштван Цап вийшов на волю під заставу.

Що змусило керманича Закарпатського обласного осередку ВГО КВУ пожертвувати репутацією і опинитися поряд з людиною, до якої є багато запитань у СБУ та прокуратури?

Очевидно, що основну роль зіграла належність Іштвана Цапа та Дмитра Тужанського до клану місцевого олігарха Віктора Балоги, позиції котрого останнім часом на Закарпатті послабились через активну діяльність Геннадія Москаля.

Жертвуючи “гуманітарієм” Тужанським, Балога намагається відбілити “практика” Цапа. Вважаємо, що такий обмін не є рівноцінним. Кажучи шаховою термінологією, коня поміняли на туру. Чи доцільно це було робити покаже час.

Відео: М-студіо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В президії заходу присвяченого політичній корупції опинився підозрюваний у хабарництві заступник мера Ужгорода (ВІДЕО)”

  1. Дуже шкода , як аферист балога ставить на терези два різнополярні персонажі
    Тужанського грамотного молодого політолога і корупціонера із заплямованою репутацією. Однак обидва його підлеглі.
    Карт в колоді бракує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *