В мукачівській ОВК діється безлад (ФОТО)

овк2

Про це інформує член ОВК №70 Сергій Носалюк:

“Таки відбулось засідання “термінове”.
Зійшлись на тому, що Закон не містить формулювань “термінове” і це є ноу-хау від заступниці.
Але це ще пів біди. Керівництво так рознервувалось, що члени комісії вирішили скористатись своїм правом внесення питань на розгляд комісії, що зовсім забули про те, а для чого власне збирались.
Другим пунктом мало бути кадрове питання. Тобто ми мали затвердити головного бухгалтера комісії та системного адміністратора (щонайменше… 2-х з 11-ти залучених фахівців).
Однак членом комісії Бігунець В. М. від кандидата в президенти Порошенка П., була внесена пропозиція звузити питання порядку денного до одного питання – приведення до присяги новопризначеного голови ОВК.
Жодні заперечення інших членів комісії до уваги не були прийняті. Фактично була зірвана поїздка на навчання до ЦВК головного бухгалтера та системного адміністратора.
Під великим сумнівом також поїздка на навчання секретаря ОВК, так як вона вкотре заявила, що відмовляється від виконання своїх обов’язків (як секретаря) і нікуди не поїде. Вона повідомила, що по даному питанню вона написала заяву та передала голові ОВК. Що я і підтверджую, бо писала вона цю заяву прямо на очах всієї комісії перед засіданням 17-го числа.
Дивує той факт, що більшість комісії (не всі) абсолютно не стурбовані відсутністю чотирьох її членів впродовж трьох засідань. Виникає питання – чи повідомляються вони про засідання? Відповіді немає!
………………………..
П.С. (не Правий Сектор, а Пост Скриптум): Раніше на засіданнях ОВК ніде було яблуку впасти. Тепер же, крім членів комісії, був присутній один чоловік. Який його статус на виборах наразі невідомо, бо керівна трійця ОВК не заморачується на такі дрібниці, як реєстрація гостей, запрошених, спостерігачів і т.д.
Преса не ходить на засідання… (вперше за 10 років моєї участі в роботі комісій) Дивина, чи не так? Чому? А порозкиньте мізками…”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *