В Мукачеві з’явилися “Маньки Облігації”

МукачевоПро це в спільноті Мукачево.Так пише Сергій Носалюк.

Іду собі такий по площі Миру нашого Задрищенська, а назустріч дівчина років 20-ти. З блискучими такими очима і радіоактивною енергією в жестах. Питає мене “Ви місцевий?”
Ну маю я чуйку на такі афери і таких аферистів, а тому просто пройшов наче повз сміттєвого баку. Не став слухати всю ту єрунду, яку вона намагалась мені нав’язати.
Розумію, що інформації недостатньо, щоб ви погодились зі мною, що то була саме аферистка, але хочете вірте, хочете ні. Мені байдуже.
Для тих же, кому це цікаво, скажу, що вже шкодую, що не підіграв і не почув всю історію цілком. Так би міг розповісти і застерегти від таких лохотронщиків.
Обіцяю, що наступного разу вислухаю.
А поки, може серед вас є хтось, хто знає в чому там фішка? Я помітив, що пооддаль стояла інша дівчина (молодша, років 18-ти). Явно “подєльніца”. Тобто ці новоявлені Маньки Облігації (чи Аблігації) працюють в парах.
І взагалі, розвелось тої нечисті на вулицях занадто багато. Чого лише варті добре екіпіровані, з добротними скриньками і уніформою, прохачі грошей на лікування смертельно хворих дітей. Афера явно носить організований характер!
Може канцелярії Романа (муніципальній міліції) пора трохи прибрати те сміття?! – підсумував Сергій Носалюк

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *