В Мукачеві затримали жебрака з хворою дитиною на руках

жебракСьогодні на сторінці УПСЗН м.Мукачева з’явився допис, в якому розповідається про жоловіка, який жебракував із майже непритомною дитиною у центрільній частині міста.

“Щодо сьогоднішнього випадку. Під час обідньої перерви у Латоричному дворі зауважили чоловіка з нерухомим тілом дитини на руках. Як тільки підійшли з питаннями, чому хвора й немічна дитина не в лікарні, чоловік кинувся навтьоки. Ми спробували затримати, але він виривався. Спасибі людям, які зрозуміли ситуацію і не дали шахраю втекти. Одразу викликали поліцію, швидку і наших соцінспекторів. Ще до приїзду підмоги, з’ясували, що чоловік з Верхньої Визниці, то ж викликали й своїх колег з району, а також районну службу у справах дітей”, – йдеться в дописі.

“Затриманий людьми шахрай представився батьком дитини й своє жебракування пояснював тим, що сім’я не має жодних соціальних виплат, а дитину не беруть на лікування, бо за крапельницю слід заплатити півтори тисячі гривень, яких у родини нема. Дякуємо й поліцейським. Їхня машина приїхала трохи швидше за невідкладну допомогу, то ж вирішили не зволікати й негайно транспортувати дитину до лікарні. Стан хлопчика погіршувався: бліда й волога шкіра, майже бездиханний, конвульсії ніжок. У лікарні ледь не силоміць довелося виривати дитину з рук чоловіка, який, як з’ясувалося, не був йому батьком. З матір’ю дитини проживав лише три місяці”, – зазначають в Управлінні праці та соцзахисту населення м.Мукачева.

“Колеги з району повідомили, що у липні родина отримала ДВАДЦЯТЬ ВІСІМ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ соціальної допомоги! Хлопчик, якому на вигляд не більше трьох рочків, народився у 2011 році. Важить він неповних вісім кілограмів. Як тільки від чоловіка виманили дитину й передали лікарям, він став агресивним й посипалися погрози. Поліцейським довелося одягнути на нього кайданки і забрати у відділок. Коли зателефонували багатодітній “одинокій” “мамі” хлопчика, вона ледь зв’язувала слова і, схоже, не розуміла, чого від неї хочуть”, – зазначається в дописі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *