В Мукачеві затримали сучасну Соньку-золоту ручку

крадіжка224-річну жінку,  матір двох дітей,  мукачівські оперативники затримали за серію крадіжок. Жінка, бажаючи жити «на широку ногу», крала мобільні телефони та одяг. Наразі злодюжка зізналасяу вчиненні чотирьох таких злочинів. 

Дрібні злодюжки зазвичай «промишляють» на ринках, у маршрутних таксі, інших місцях масового скупчення людей. Молода жінка, яка тривалий час займалась крадіжками  у Мукачеві,  приїжджала із Воловеччини сюди як на роботу.

 

Добре одягнена молода панянка ходила по магазинах, приміряючи і видивляючись собі одяг. Далі набирала до примірочної  кімнати  кілька речей, а повертала не всі. При цьому стежила за продавщицею, і коли остання відволікалась, викрадала її мобільний телефон…

У такий спосіб жінка поцупила три дорогі мобільні телефони марок Samsungта Huawei. Окрім того, мешканка гірського села Воловецького району зізналась і в крадіжці туніки  вартістю 300 гривень.

Оперативники карного розшуку Мукачівського міськвідділу міліції ІванМигович та Михайло Попович, які вийшли на молоду зловмисницю, розповідають,  що  це далеко не повний перелік потерпілих від рук спритної крадійки. Обличчя дівчини впізнали у багатьох магазинах Мукачева, де зникали речі. Однак власники не звертались до правоохоронних органів  за допомогою.

Наразі відомості про подію слідчий міськвідділу вніс до Єдиного реєстру досудових  розслідувань за ознаками ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Жінка, яка разом з чоловіком виховує двох дітей, як зізналась  згодом, не особливо  потребує грошей, адже чоловік на заробітках за кордоном, тож гроші сім`ї надсилає  постійно. За даним фактом триває досудове розслідування.

Наталія Машіко

Мукачівський МВ УМВС

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *