В Мукачеві співпраця громадян, патрульних та медиків допомогла врятувати чоловіка від самогубства

В Мукачеві співпраця громадян, патрульних та медиків допомогла врятувати чоловіка від самогубства

24 лютого, близько 11:30 години патрульні роти ТОР отримали виклик про спробу самогубства на вулиці Берегівська-об’їзна у Мукачеві. Оперативно прибувши на місце події, патрульні виявили трьох небайдужих громадян, які не дали чоловіку стрибнути із мосту поблизу дороги.

Патрульні намагались заспокоїти громадянина до приїзду медиків, аби не дозволити йому вчинити непоправне. Далі чоловіка супроводили до Мукачівської ЦРЛ, де йому надали необхідну допомогу та передали спеціалістам.

Небайдужі громадяни, патрульні роти ТОР та медики швидкої не допустили скоєння самогубства🚨

Злагоджена співпраця громадян, патрульних та медиків допомогла врятувати чоловіка від самогубства🚨Вчора, близько 11:30 години патрульні роти ТОР отримали виклик про спробу самогубства на вулиці Берегівська-об’їзна у Мукачеві. Оперативно прибувши на місце події, патрульні виявили трьох небайдужих громадян, які не дали чоловіку стрибнути із мосту поблизу дороги. Патрульні намагались заспокоїти громадянина до приїзду медиків, аби не дозволити йому вчинити непоправне. Далі чоловіка супроводили до Мукачівської ЦРЛ, де йому надали необхідну допомогу та передали спеціалістам.Дякуємо всім небайдужим громадянам, які не залишились осторонь та допомогли чоловіку у біді 🙏 Також, пишаємось патрульними роти ТОР та медиками швидкої допомоги, які оперативно прибули на виклик, та діяли професійно 💪Служити та захищати!👮‍♂️👮‍♀️🚔#ПорядокЦеТи #ZakPatrolPolice #патрульнаполіція #мукачево

Опубликовано Патрульна поліція Закарпатської області Вторник, 25 февраля 2020 г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *