В Мукачеві протидіють сімейному насильству (ФОТО)

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» мукачівські дільничні та правоохоронці кримінальної міліції у справах дітей провели ряд заходів щодо виявлення і припинення фактів насилля у сім`ях. Так, у с.Н.ДавидковоМукачівського району відбулось виїзне засідання за участі дільничних інспекторів міліції з вирішення проблемних соціальних питань.нарада

В міліції заходи щодо запобігання насильству в сім’ї здійснює служба дільничних інспекторів. Практично  щодня до цієї  служби надходять заяви чи  повідомлення про  насилля. Найчастіше, які розповідають дільничні, від такого виду утиску страждають жінки, хоча трапляються й випадки, коли від  фізичного насилля потерпають старенькі батьки, рідше чоловіки.

 Відтак на виїзному засіданні було розглянуто проблеми ряду  сімей села, девчиняється насильство. На засіданні, зокрема розглядали поведінку громадянина Ч. щодо своєї  колишньої  дружини,  вивчали проблеми 6 неблагополучних багатодітних  сімей тощо.

 З метою протидії всім формам насильства, які виникають у результаті протиправного вирішення тривалих сімейних конфліктів між правопорушником і потерпілим дільничними Мукачівського міського відділу з початку акції  відпрацьовано всіх осіб, які перебувають на профілактичному обліку, як особи, що вчиняють насильство в сім’ї. Частину з них вкотре притягнуто до адмінвідповідальності, винесено захисні приписи та  офіційні попередження.

 Підставою для вжиття заходів, – розповідає  старший дільничний інспектор Володимир  Магоч, – вважається відповідна заява. За результатами перевіркизаяви (повідомлення) особі, що вчинила насильство в сім’ї, виноситьсяофіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства в сім’ї ітака особа ставиться на профілактичний облік.

Наталія Машіко

Мукачівський МВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *