В Мукачеві презентує свій новий альбом піаніст-віртуоз Роман Шутко

В Мукачеві презентує свій новий альбом піаніст-віртуоз Роман Шутко

Сьогодні, 26 вересня, в рамках презентації нового авторського альбому “Piano Energy” в Мукачеві виступить піаніст-віртуоз і композитор Роман Шутко.

У концертній програмі звучатимуть твори не тільки із нового альбому “Piano Energy”, але й твори з альбому “Piano Explosion” та твори з класичного репертуару. Концерт вестиме відомий український скрипаль Остап Шутко.

Початок о 17.00. год.

Місце проведення: концертна зала Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С.Мартона.

Роман Шутко – це унікальне явище не лише в українській, але і світовій культурі. Його творчість – це відновлення традицій видатних інструменталістів-композиторів, як Шопен, Ліст, Рахманінов та ін.

Роман є представником славної музичної династії у третьому поколінні, знаної в Україні та далеко за її межами. Змалечку він їздив на концерти разом зі своїми видатними батьками (Остапом та Ольгою Шутками), а вже у віці 9 років дебютував у якості соліста, виступивши на сцені Львівської філармонії у супроводі оркестру. З того часу він регулярно брав участь у концертах Остапа Шутка, а також неодноразово виступав як соліст з різними оркестрами по всій Україні. Кілька років тому почав створювувати власні композиції, які почав грати на своїх концертах. Успіх цих творів був такий великий, що Роман вирішив записати свій дебютний альбом Piano Explosion. а згодом і другий Piano Energy, презентація якого відбулася 30 серпня в рамках фестивалю Mariupol Classic. Роман Шутко виступав як соліст у Польщі, Молдові, Італії та Україні, є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. За творчі досягнення йому признанчено Стипендію Президента України для молодих митців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *