В Мукачеві почали позбавлятися комуністичних символів

декомунізаціяЗараз у центрі Мукачева працівники комунальної служби збивають із обеліску слави та колон, розміщених поруч, радянську символіку.

Герби СРСР, комуністичні зірки – все це буде спиляне в рамках указу про так звану декомунізацію. Також буде замальований надпис “Слава русскому оружию”, який обурює місцевих жителів.

Деякі люди похилого віку, які проходили поруч, висловлювали невдоволення рішенням спиляти комуністичну символіку. Втім, молодь таку ініціативу схвалює.

До слова, питання перенесення пам’ятника воїнам Другої Світової війни із центру Мукачева, яке вже піднімалось неодноразово, розділило громадськість на прихильників та противників цих намірів.

Додамо, натомість Мукачево таки готується вшанувати подвиг захисників країни від нацизму. Так, закарпатські бійці впорядкували військові поховання, за власною ініціативою.

Нагадаємо, 9 квітня Верховна Рада України ухвалила внесений Кабінетом міністрів закон про засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів, заборонила їх пропаганду і символіку. Таке рішення підтримали 254 народних депутата.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *