В Мукачеві під колесами потяга загинула 15-річна дівчинка

потяг30 грудня  близько 11:30 потяг сполученням “Ужгород-Київ”, рухаючись до Києва, наїхав на 15-річну дівчину.

Після занять дівчинка ішла до мами на роботу, переходила колію у невстановленому місці. Очевидці намагалися застерегти дівчину в капюшоні, що їде потяг, та вона його не бачила, кричали їй: «Зупинись», а вона не чула… слухала музику в навушниках! Коли люди зметикували, що і до чого, було вже занадто пізно. Дівчина опинилася під колесами пасажирського потяга, – інформує відділ комунікації ГУ національної поліції у Закарпатській області.

Юну закарпатку з численними переломами та забоями доставили до Мукачівської лікарні. Уже там медики вийняли з вуха дівчини фрагмент із тих злощасних навушників, що завадили перехожій почути гуркіт кількатонного потяга, перестороги людей і прирекли єдину дитину в сім’ї на загибель. Потерпіла так і не прийшла до тями, померла в лікарні.

Цю подію внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 276 ч.2. (Порушення працівником залізничного, водного або повітряного транспорту правил безпеки руху або експлуатації транспорту, а також недоброякісний ремонт транспортних засобів, колій, засобів сигналізації та зв’язку, якщо це спричинило потерпілому середньої тяжкості чи тяжкі тілесні ушкодження або заподіяли велику матеріальну шкоду). Триває досудове розслідування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *