В Мукачеві камери відеоспостереження зафіксували технологічного автозлодія (ФОТО)

В Мукачеві камери відеоспостереження зафіксували технологічного автозлодія (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє Сергі Носалюк:                                                                                                       Стільки всякої поліції створено останнім часом, що злочинність не розуміє, хто з нею буде боротись. А тому вирішила поставити експеримент і практично встановити, хто ж її виявить.
Я ж пропоную хакнути систему і виявити злочинців самим, через Фейсбук.
————————–
Декілька днів тому мій знайомий розповів мені історію, за наслідками якої має підозру, що хтось сканером кодів намагався взламати його автосигналізацію. Про це свідчить дивна реакція системи на постановку (зняття) під охорону – сигналізація стає, знімається і так декілька разів.
Ми призадумались.
А сьогодні інший знайомий телефонує і просить допомоги в тому, щоб зробити відомим одного зі злочинців, який таки взламав сигналізацію на його автівці і викрав з неї цінні речі. Це трапилось вчора на стоянці біля Епіцентру.
Мусимо допомогти “герою” не залишитись безіменним і в тому, щоб він отримав заслужену нагороду.
Якщо хтось його впізнав, то можете напряму телефонувати в поліцію, або пишіть в лічку мені (я обіцяю, що збережу вашу анонімність).
Погляньте фото, може то ваш вредний сусід чи бувший хахаль вашої дружини. Маєте можливість відімстити.)))
P.S.: незабаром додам і відео
А іще я подумав, що для заохочення треба би якийсь приз чи винагороду призначити.
Є ідея: той, чия інформація сприятиме виявленню злочинця, отримає його нирку (може й дві) для продажу на чорному ринку трансплантології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.