В медичній сфері одного з районів Закарпаття виявили порушень на понад півмільйона гривень

фінінспекціяФінансові порушення на суму майже 600 тис. грн. виявили фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області під час ревізії у відділі охорони здоров’я однієї з райдержадміністрацій краю.

Зокрема, бухгалтерська служба установи не дотримувалась законодавства з оплати праці та сплати єдиного соціального внеску, індексації грошових доходів працівників,  що призвело до зайвого витрачання бюджетних коштів у сумі  майже 120 тис. грн.

Окрім того, виявлено завищення вартості та обсягів ремонтно-будівельних робіт, оплату комунальних послуг сторонніх юридичних осіб,  що призвело до фінансових втрат на суму майже 100  тис. грн.

Також під час ревізії встановлено, що бухгалтерський облік і звітність у відділі охорони здоров’я здійснювався з порушенням законодавства,  через що кредиторську заборгованість у сумі 355 тис. грн. щодо розрахунків з одним із фармацевтичних  товариств за постачання лікарських засобів і товарів медичного призначення не відображено, що вплинуло на достовірність фінансової звітності.

За недотримання законодавства з фінансових питань на посадових осіб установи складено протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності. Ініційовано застосування фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

Матеріали ревізії направлено в прокуратуру.

Прес-служба Держфінінспекції в Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *