В маршрутках Іршавщини орудують кишенькові злодії

гаманецьУпродовж одного дня відразу дві мешканки Іршавського району стали жертвами кишенькових крадіїв у маршрутному таксі.

Першою до правоохоронців Іршавського райвідділу звернулась 26-річна мешканка с.Приборжавське, яка їхала у маршрутному таксі «Виноградів-Кушниця». Із маршрутки вона вийшла без гаманця, у якому було 115 грн, зарплатна картка та паспорт.

Майже через годину з аналогічним зверненням до правоохоронців прийшла 27-річна мешканка села Сільце, яка, їдучи в маршрутному таксі «Виноградів-Свалява», залишались без гаманця, у якому було 500 грн, посвідчення водія та пенсійна картка її бабусі.

Обидві жінки розповідали майже аналогічні ситуації: при вході у маршрутку вони відразу розраховувались з водієм, а далі, пройшовши у салон, клали свої гаманці до сумочки. Однак коли вийшли з маршрутки, то виявили, що залишились без гаманців…

Справою зайнялись правоохоронці, однак затримати крадіїв за гарячими слідами не вдалось. Дані події внесено до Єдиного обліку, кишенькових крадіїв розшукує міліція.

Як рекомендують фахівці, краще уникати переповненого транспорту. Якщо вибору немає, то сумки потрібно тримати перед собою. Також звертайте увагу на людей, які вас штовхають, намагаються відволікати вашу увагу. Кишенькові злодії – дуже обережні, часто вони працюють удвох. Один відволікає, а інший краде, – повідомляє Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *