В Києві розгорнув роботу штаб Закарпатської «Свободи»

 

2 грудня 2013 року в приміщенні Київської міської державної адміністрації (2-й поверх)  Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» розгорнула роботу штабу, де здійснюється розподіл обов’язків свободівців у загальнонаціональному страйку. Приміщення КМДА напередодні зайняли демонстранти і перебування в ньому повністю контролюється опозицією. Про це повідомив телефоном з Києва голова Закарпатської «Свободи» Олег Куцин, який очолив штаб.

свобода

 

Як повідомив керівник штабу, на сьогодні в столиці перебуває понад сто членів Закарпатської «Свободи». Частина націоналістів задіяна в блокуванні будівлі уряду, частина – в охороні Київської міської держадміністрації, більшість перебуває на майдані Незалежності.

 

«Кожну годину лунають дзвінки із Закарпаття від бажаючих прибути до Києва своїм коштом. Ми дякуємо краянам за підтримку загальнонаціональної мобілізації в Києві. Надалі Закарпатська «Свобода» просить звертатися до місцевих керівників «Свободи» і за телефоном 066-0160975, бо кожен день виїжджають організовані групи в столицю».   – Повідомив з Києва Олег Куцин.

 

Також Олег Куцин зазначив, що ситуація в столиці напружена. Влада поки не наважується розпочати втілення силового сценарію, бо розуміє, що велика кількість підготовлених людей здатна це зупинити. Зараз в Києві перебувають десятки тисяч приїжджих громадян.  

 

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.