В Хусті пройшли змагання з «народного жиму» та армреслінгу

В Хусті пройшли змагання з «народного жиму» та армреслінгу

В закарпатському місті Хуст, на базі спортивного залу «Богатир», пройшли змагання «СИЛЬНА NАЦІЯ», учасники змагались в «народному жимі» та армреслінгу.

Участь в змаганнях взяло 20 спортсменів, переважна більшість були місцеві атлети, але серед них були і представники Мукачева та Перечина. Символічно, але відкрила змагання єдина учасниця змагань жінка, яка показала чудовий результат в «народному жимі».

Після цього був виступ місцевих юніорів та ветеранів, що ті, що інші показали гарні результати, після чого можна сказати, що в Хусті ростуть майбутні чемпіони важкої атлетики, які мають з кого брати приклад.

Продовжилась «СИЛЬНА NАЦІЯ» виступами чоловіків у різних вагових категоріях, де у важкій боротьбі за рішенням судової колегії абсолютним чемпіоном став місцевий спортсмен Дмитро Біляк.

Під час армрестлингу емоції в спортивному залі «Богатир» зашкалювали, вболівальники гучно та енергійно підтримували спортсменів, в результаті чого, перемогу здобув та став абсолютним чемпіоном активіст “Національного Корпусу” Хуст  Віталій Гінцяк.

Особливо приємним є той факт, що змагання відбулися під прапорами «Азова» та «Національного Корпусу». «НК» Закарпаття закликає краян долучатись до масових занять спортом, ми постійно проводимо тренування та змагання з футболу та волейболу, наші активісти беруть участь в різноманітних змаганнях з бойових мистецтв на зразок «Іду На Ви», молодь «Азовського руху» активно вивчає військову справу під керівництвом досвідчених інструкторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.