В Хусті навчатимуть громадян брати під контроль депутатів

депутатиУ місті Хуст відбудеться перший тренінг, який допоможе місцевим активістам впливати на діяльність народних депутатів та оцінювати їх внесок у вирішенні проблем округу

Розпочато конкурсний відбір для участі у тренінгу «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу?», що відбудеться 21-22 червня в м. Хуст.

Тренінг проведуть Сергій Панцир, керівник Центру соціального партнерства та лобіювання НаУКМА та Леся Шевченко, президент Фундації «Відкрите суспільство». Це перший подібний тренінг для громадських активістів та журналістів в Україні.

Основною метою заходу є подолання бар`єрів у комунікації між місцевими активістами та народними депутатами, які представляють інтереси виборців у парламенті і мають важелі впливу на владу, підприємства і організації на всіх рівнях. Учасники тренінгу дізнаються яким чином вони можуть донести свою проблему до депутата, як зробити її пріоритетною у його порядку денному та як оцінити реальний внесок парламентаря у ії вирішення.

Також учасники тренінгів отримають детальні відповіді на наступні питання:
• Як проінформувати народного депутата про проблеми, які не можна вирішити роками на місцевому рівні через брак коштів або повноважень?
• Якими інструментами можуть послуговуватись депутати для вирішення проблем виборців та чи використовуються вони їх у повній мірі?
• В чому різниця між декларованим та реальним внеском народного депутата у вирішення проблем виборців?
• Які існують яскраві приклади вирішення проблем виборців народними депутатами на місцевому рівні?
• Як виборці можуть допомогти парламентарям спільно подолати перешкоди у вирішенні болючих для округу проблем?

Керівник проекту, директор та експерт Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора зазначив: «Тренінг допоможе активістам налагодити дієвий та взаємовигідний зв’язок із народним депутатом та правильно використовувати його потенціал у вирішенні проблем громади. Депутати, у свою чергу, отримають більш якісний зворотній зв’язок та краще зрозуміють запити виборців, що дасть їм змогу працювати більш ефективно та прозоро».

Учасники тренінгів будуть забезпечені робочими матеріалами та харчуванням. У виключних випадках, можуть відшкодовуватись транспортні витрати. Проживання для учасників тренінгу не компенсуватиметься.

Тренінг організовується в рамках проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу», виконується Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», за фінансової підтримки Фонду Східна Європа.

Участь у тренінгу безкоштовна, проте кількість учасників обмежена, тому діятиме конкурсний відбір.

Щоб взяти участь у тренінгу, заповніть будь-ласка реєстраційну форму учасника за посиланням: https://goo.gl/WqcF4b

Останній термін для подачу заявок: 17 червня (включно). Час та місце проведення тренінгу буде повідомлено відібраним учасникам до 19 червня.

Реєструйтесь для участі в заході та отримайте шанс вплинути на ситуацію у Вашому населеному пункті, використовуючи можливості народних депутатів України!

Контактна інформація:
сайт Фундації «Відкрите суспільство»: www.osf.org.ua
Електронна адреса: info@osf.org.ua.
Контактний телефон організаторів: +38044-425-77-09
Фейсбук сторінка Фундації «Відкрите суспільство»: https://www.facebook.com/OSF.UA
Фейсбук сторінка тренінгу: https://www.facebook.com/events/1092429814152847
Тренінг «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу?»
Реєстрація для участі в тренінгах закінчується 17 червня 2016 р. Заповнення даної форми є обов`язковим для учасників тренінгів.
docs.google.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *