В день Святого Миколая Чудотворця прокурори Закарпаття привітали дітлахів у Батівському притулку

Сьогодні, з нагоди свята Миколая Чудотворця у Батівському  притулку, над яким прокуратура області вже роками здійснює шефство, вчергове відбулися святкування та урочистості, з купою подарунків, усмішок та хорошого настрою.  діти

«День Святого Миколая – світле і радісне свято любові і душевної теплоти!» – зазначила начальник галузевого відділу прокуратури області Олеся Бокоч вітаючи діток.

«Здавна Миколай Угодник вважався захисником всіх діток. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий принесе щастя й благополуччя кожному, та мир у нашу країну!» – побажала діткам Олеся Михайлівна.

Батівський притулок, над яким прокуратура вже роками здійснює шефство –  це тимчасовий дім для діток 3 до 18 років, які потрапили туди через різні складні життєві обставини.

Відтак,  всі присутні на святі гості вручили дітям чимало подарунків, а дітки в свою чергу приготували театралізовану виставу та святкові вірші – усі отримали масу позитивних емоцій.

 

Прес – служба прокуратури Закарпатської області 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *