В Берегові обговорювали бюджет

7 серпня в приміщенні Берегівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Формування бюджету міста за програмно-цільовим методом і результати його провадження» з представниками громадських організацій, депутатського корпусу міської ради та головними розпорядниками коштів міського бюджету.

бюджет

В засіданні взяли участь представник Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД), який надає технічну допомогу Міністерству фінансів у впровадженнях програмно-цільового методу формування місцевих бюджетів.
Програмно-цільовий метод бюджетування є інструментом, який забезпечує управління бюджетним процесом у середньостроковій перспективі і орієнтований на комплексне вирішення питань і досягнень довгострокових цілей. Натомість, питання ефективного бюджетного менеджменту набуває особливої актуальності в сучасних економічних умовах. Використання ПЦМ на місцевому рівні, особливо в умовах фінансової кризи – в умовах значної обмеженості фінансових ресурсів бюджету в цілому та місцевих бюджетів зокрема, дозволяє підвищити кредитний рейтинг адміністративно-територіальної одиниці та забезпечити надходження додаткових інвестиційних і кредитних ресурсів.
Саме тому, темою зустрічі стало обговорення перших результатів впровадження програмно-цільового методу у бюджетний процес міста, який вдруге затверджено разом із традиційним, пропозицій щодо удосконалення методології програмно-цільового методу бюджетування (ПЦМ) на місцевому рівні як необхідної передумови ефективного використання бюджетних коштів, підвищення якості соціальних послуг, економії енергоресурсів, забезпечення прозорості при розповіді ресурсів та досягнення встановлених стратегічних цілей.

beregszasz.com.ua


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.