Ужгородцям повідомляють, що засоби захисту і ліки для АТО ввозяться без мита та ПДВ

 

Фахівці ДПІ у м.Ужгороді нагадують що,  Президент України Петро Порошенко підписав закони про внесення змін до Мит­ного та Податкового кодексів України сто­совно звільнення від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість лікар­ських засобів та засобів індивідуального за­хисту для потреб антитерористичної опера­ції (далі — АТО). Закони набрали чинності з 23 липня (опубліковані в газеті «Голос України» № 137 (5887) від 22.07.14).

Таким чином, без оподаткування ПДВ та ввізним митом тепер в Україну можуть вво­зитися каски, бронежилети, виготовлені у відповідності до військових стандартів або технічних умов, та матеріали (нитки, ткани­ни), необхідні для їх виготовлення. Так само від оподаткування та обкладення митом зві­льняються лікарські та медичні засоби, шо призначені для використання закладами охорони здоров’я та учасниками АТО для надання медичної допомоги фізичним осо­бам, які зазнали поранення, контузії чи ін­шого ушкодження.

Ці норми передбачені законами України: «Про внесення зміни до Податкового кодек­су України щодо спеціальних засобів індиві­дуального захисту та лікарських засобів» від 01 липня 2014 року № 1561-УІ1; «Про внесен­ня змін до Митного кодексу України та де­яких законів України щодо ввезення засобів індивідуального захисту та лікарських засо­бів» від 1 липня 2014 року № 1560-УІІ.

 

 

 

 

За матеріалами інформаційно-комунікаційного сектору ДПІ у м.Ужгороді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *