Doc.ua запис до лікаря

Ужгородцям розкажуть (і покажуть) чому куріння шкідливе

У неділю, 3 червня, з 10.00 по 14.00 в ТЦ “Дастор” буде проведено масштабну діагностично-інформаційно-просвітницьку акцію під гаслом: “Зламай цигарку, поки вона не зламала тебе”.

Медики Закарпатського обласного центру нейрохірургії та неврології спільно з UMSA-Uzhhorod та студентами-медиками УжНУ проведуть комплексне медичне обстеження всіх бажаючих (УЗД судин шиї, виміряти тиск та спірометрію – метод обстеження легенів, який наочно продемонструє кожному наскільки цей орган приймає, утримує й використовує повітря, яке вдихаємо).

“Напевно всі чули жарт: “У вашому димі – легень не виявлено”. Смішно, чи не так? Але, якщо на секунду уявити собі, що це правда, то все вже сприймається не так позитивно. UMSA-Uzhhorod разом зі студентами-медиками УжНУ має зухвальство піти в бій проти тютюну в рамках акції “Зламай цигарку, поки вона не зламала тебе”. Ми не будемо “розкидуватися” пустими словами, що цигарки – це зло, а покажемо, розкажемо та пояснимо, чому це саме так. Неважливо курець ви чи ні, ця інформація буде корисна кожному. Охочі будуть мати змогу пройти через таку цікаву річ, як спірометрія (це не боляче. Обіцяємо:-), виміряти тиск, зробити УЗД судин шиї та дізнатися чому ж насправді куріння – ворог №1 і … А тут ми потримаємо інтригу. Багато чого іншого, цікавого та пізнавального, ви зможете дізнатися прийшовши на нашу акцію. Ваша присутність для нас є надзвичайно важливою. Адже здоров’я України не тільки в руках лікарів, але і кожного з нас. І пам’ятайте, що хвилина насолоди віднімає найдорогоцінніше – життя!” – наголошують організатори акції і запрошують всіх ужгородців та гостей міста скористатися унікальною можливістю.

Прес-центр ОЦЗ в Закарпатській області

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *