Ужгородці приєдналися до всеукраїнської акції проти жорстокого поводження з тваринами

Ужгородці приєдналися до всеукраїнської акції проти жорстокого поводження з тваринами

Сьогодні зранку, 20 липня, на площі Поштовій в обласному центрі Закарпаття відбулася акція проти жорстокого поводження з тваринами.

Такі заходи нині відбулися й у багатьох інших містах України як знак протесту проти жорстокої події, що трапилася в місті Миколаєві, де комунальники вбили майже сотню собак. Заклик долучитися до всеукраїнського мітингу був поширений у соціальних мережах, насамперед у групах, що об’єднують захисників тварин.

Небайдужі хочуть, аби винуватці відповіли за вчинене. Активісти повідомляють – з серпня минулого року в Україні діє закон про кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Крім того, факти жорсткого поводження з тваринами часто фіксують і в Ужгороді та районі. Як повідомила очільниця благодійного фонду “Кожен має другий шанс” Анжела Могорита, метою акції є збір підписів на ім’я Президента України, щоб у державі все-таки запрацював вищезгаданий закон, а винуватці були покарані (йдеться саме про кримінальну відповідальність).

“Випадків жорстокого ставлення до тварин в Ужгороді, на жаль, побільшало. Три дні тому було отруєно вакциновану і стерилізовану за кошти волонтерів нашого фонду собаку на П’яному базарі. Подібні випадки фіксуємо щотижня”, – зазначають у благодійному фонді “Кожен має другий шанс”, що займається допомогою безпритульним тваринам, перетримкою, вакцинацією та пошуком родини для них. Також до акції змогли долучитися всі небайдужі.

Інф. та фото zak-kor.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *