Ужгородським депутатам нагадали про дошку ганьби та смітник

Про це йдеться в заяві ГО “Кардинальні зміни” розміщеній на сайті Ужгородської федерації єдиноборств.

Ми, свідомі громадяни м. Ужгород, молода генерація суспільства, звертаємось до мешканців у зв’язку з тим, що у місті не виконуються обіцянки, не відбуваються реальні зміни після завершення революції гідності.

молнар с

У країні нічого не змінюється на краще, владі постійно щось заважає: сепаратисти, Росія, вибори і т.д. Що зроблено для виходу з кризи крім балачок та прохання грошей та захисту у США та Європи? У нас надії на Київ не залишилось після виборів у ВР: ті самі обличчя під іншими прапорами, отож навіщо щось їм змінювати – і так добре, залишились дієвими всі схеми. Як на центральному, так і на місцевому рівні.

Остаточно терпець увірвався у зв’язку з останніми подіями в міськраді. Тому така риторика і була в прес-центрі (http://ufe.uz.ua/?p=611). Питання про смітники з депутатами: хай нормально працюють і все буде добре; хтось каже не по-європейськи – згодні, але менталітетом, відповідальністю, совістю нам усім до Європи ще далеко. Чому депутати працюють лише три місяці до виборів? Минулі вибори – 27 мажоритарників, чи багато з них продовжують працювати згідно своїх передвиборчих програм після виборів? Влада повинна працювати постійно: не вміє за совість, нехай працює за страх.

Такі події змусили нас об’єднатись у ГО «Кардинальні зміни».

Що відбувається навкруги: Крим, АТО, економічна криза і т.д. Куди ми повинні рухатись, з ким? Відповідей нема, ні від влади, ні на містах. А події на сході відволікають нас від того, що відбувається у рідному місті.

А тут, за 8 місяців після революції, ми досі тупцюємо на місці. А відсутність змін зневірює молоде покоління.

Ми вимагаємо:

  • Запровадити публічне обговорення кандидатур на посади шляхом відкритого конкурсу
  • Обговорення їх програм на відповідних посадах, а також досвіду, вмінь, фаховості, розуміння процесів, що відбуваються місті, наявності свіжих ідей та готовності нести відповідальність
  • Звітування за виконання своїх програм у чітко визначені межі часу;
  • Впровадження дієвої персональної відповідальності (а не просто зняття з посади)
  • Провести інвентаризацію всього міського майна та землі;
  • Звітування влади за останні роки по всіх рішеннях під контролем громади, перегляд їх з точки зору доцільності та корисності для громади
  • Оперативне реагування на проблеми мешканців у відповідний термін з персональною відповідальністю кожного з чиновників;

У разі невиконання вимог, ми будемо:

  • Забезпечувати юридичний супровід рішень влади
  • Звертатися до свідомості влади всіма доступними засобами впливу (дошка, білборд ганьби; смітники, тощо)

ГО «Кардинальні зміни»

1 Comment

  1. Хлопці-активісти наведете порядок в Ужгороді, чекають вас у Мукачеві. Так як тут перевертні від Балоги керують , приспівуючи і не думають, що час очищатися та омиватися. Також варто навідатися у Мукачівський університет де повним ходом іде підміна понять, збори трудового колективу пройшли з грубими порушеннями та фальсифікаціями, профспілка захищає керівників шахраїв, які займаються неправомірними справами, цькуванням працівників, звільненям непокірних. А хто зацікавиться самим керівництвом- “достойним, досвідченим, професіональним”. Балога свої кадри влаштовує у вуз, за рахунок виївших та пенсіонерів. Колись цю контору чекає “щасливе майбутнє”. Люстрацію вперед та сміттєві баки аферистам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *