Ужгородський “Водоканал” відключать від електрики (ГРАФІК)

водоканалПАТ «Закарпаттяобленерго» не отримало гарантій повних та своєчасних розрахунків за січень 2015 року від КП «Водоканал» м. Ужгорода, а також у зв’язку з відмовою останнього виконати вимогу від 08.01.2015 р. щодо обмеження власного споживання до рівня оплати, ПАТ «Закарпаттяобленерго» вимушене попередити про припинення постачання електричної енергії на об’єкти КП «Водоканал».

Відзначимо, що за січень 2015 року КП «Водоканал м. Ужгорода» спожито електроенергії на загальну суму 2,6 млн грн, у той час, коли є непогашений борг за грудень на загальну суму 718 тис. грн. Комунальне підприємство проінформувало ПАТ «Закарпаттяобленерго», що готове оплатити всього 1,6 млн грн, при цьому самостійно обмежувати власне споживання до рівня оплати не збирається.

З огляду на надзвичайний стан в енергетиці України, а також для недопущення віялових відключень у Закарпатській області ПАТ «Закарпаттяобленерго» вимушене попередити КП «Водоканал м. Ужгорода» про відключення підприємства від електропостачання з 2 лютого 2015 року (графік додається).

Просимо громаду міста Ужгорода втрутитися в ситуацію та вплинути на КП «Водоканал м. Ужгорода» з метою забезпечення ним повної та своєчасної оплати за спожиту електроенергію для недопущення обмеження водопостачання.

Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»

Графік припинення (обмеження) електропостачання на об’єкти КП “Водоканал міста Ужгорода”
№п/п Назава площадки Райони міста, в яких буде відсутнє водопостачання Дата відключення (обмеження) електропостачанння
1. АДМІНІСТРАТИВНА БУДІВЛЯ 02.02.2015р.
2. НАСОСНІ СТАНЦІЇ: ПНС “Грушевського”, ПНС “А. Корольова”, ПНС “Легоцького”, ПНС “Минайська”, НС “Минай” Район вулиць (Грушевського, Легоцького, Заньковецької, с. Минай, Минайської, 8 – Березня, мікро район “Новий”) 03.02.2015р.
3. НАСОСНІ СТАНЦІЇ: ПНС “Лавріщева”, НФС – 2 Район вулиць (Лавріщева, Гагаріна, р-н Радванка) 04.02.2015р.
4. НАСОСНІ СТАНЦІЇ: НФС №1, РВЧ “Кальварія”, Сторожка “Студмістечко” Центральна частина міста, район вулиць (Насипна, Другетів, Собранецька, Стародоманинська, Шахта, Червениця) 05.02.2015р.
5. КАНАЛІЗАЦІЙНІ СТАНЦІЇ ТА ОЧИСНІ СПОРУДИ: (КНС-1, КНС-2, КНС-3, КНС-4, КНС-5, КНС-6, КНС-7, КНС-9, КОС “Загорська”) Район вулиць (Краснодонців, Загорська, Легоцького, Баб’яка, Анкудінова, Джамбула, Ольбрахта, Слов‘янська) 06.02.2015р.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *