Ужгородський ЄЦ збунтувався проти Чубірка

Ужгородський ЄЦ збунтувався проти Чубірка

чубіркоПісля останньої сесії Ужгородської міської ради, коли одразу 5 депутатів покинули ряди ЄЦу,  нищівній критиці було піддано члена виконкому від ЄЦ Володимира Чубірка. 

На адресу голови ЄЦу Віктора Балоги від партійців ЄЦу було надіслано листа такого змісту:

“Звертаю Вашу увагу на ситуацію, що склалася навколо Ужгородської міської організації Єдиного Центру, а саме на подвійну гру пана Чубірка, який через свої амбіції та жадобу шляхом інтриг та кулуарних домовленостей із бандою Погорєлова-Белякова довів потужну партійну організацію в місті Ужгороді до розколу, як в середовищі депутатів так і в середовищі простих партійців. Окрім того прошу Вас задати вельмишановному депутату-опозиціонеру декілька питань відповідь на які хоче почути вся громада Ужгорода:
1.Чому Володимир Володимирович продовжує бути членом виконкому і як це вяжеться з його опозиційною риторикою?
2. Чому обєкти пана Чубірка (по вул. Шумній, по вул. Л. Толстого та інші) без жодних перешкод з боку міської влади (що до речі неможливо в принципі для інших депутатів-підприємців, які перебувають в опозиції до Погорелова)зводяться з надзвуковою швидкістю при цьому ігнорується думка громади?
3.На підставі чого Чубірко називає себе кандидатом в мери Ужгорода від партії Єдиний Центр(дане питання взагалі не обговорювалося і жодних рішень не приймалося партійною оганізацією.)?”
Очевидно, що дуже скоро Володимиру Чубірку прийдеться визначитися з ким він.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.