Ужгородський скансен підготував святкову програму до Дня музеїв

Ужгородський скансен підготував святкову програму до Дня музеїв

18 травня – Міжнародний день музеїв. З цієї нагоди у той день вхід до Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту буде безкоштовним

Окрім того, гості зможуть не лише насолодитись прогулянкою музеєм, але й долучитись до святкової програми:

– о 12.00 год. відбудеться презентація мобільного додатку «COOL Museums», розробленого в рамках реалізації грантового проекту «Культурні зв’язки – культурна мобільність у прикордонному регіоні», що реалізовується в рамках Міжнародної програми транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія- Україна 2014-2020». Що це за додаток, як його знайти і як його застосувати – можна буде дізнатись на презентації або ж згодом на сторінці музею

– о 15.00 год. у виставкових залах нашого музею відбудеться відкриття виставок « За обріями часу..» та «Музика» художника-реставратора музею Віктора Андріанова.

Виставка «За обріями часу…» присвячена саме скансену. Автор хоче показати інший, трохи нестандартний погляд на музей в різних порах року.

Роботи з циклу «Музика» поділені на декілька етапів. Кожна робота має свою особливість і власне звучання. Все, що нас оточує, надихає – створює музику. І кожен зможе її відчути.

Таємницю кожної картини автор висвітлить на відкритті.

– Також на території музею буде ярмарка-продаж творів майстрів народного мистецтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.