Ужгородський паб «Чорне Сонце» готує комплексні обіди для працівників швидкої (відео)

Ужгородський паб «Чорне Сонце» готує комплексні обіди для працівників швидкої (відео)

Увесь світ занурився у боротьбу з вірусом COVID-19. На першій лінії оборони – медики. Тепер, як ніколи, чітко розуміється, яку важливу роботу виконують лікарі і як важко їм доводиться працювати. Щодня, щогодини вони, попри всі перепони, невпинно рятують інших, нерідко наражаючись на небезпеку самі.

         Медики швидкої зараз перебувають у чи не найбільшій зоні ризику, адже вони найперші приїжджають до пацієнта. Понад чотирьох десятків людей цілодобово чергують на Ужгородській станції швидкої допомоги, будучи на варті здоров’я нашого міста, при цьому не завжди маючи час та сили на себе.

         Спільно з колективом  ужгородського пабу «Чорне Сонце» ми вирішили підтримати тих, котрі самі звикли першими приходити на допомогу – медиків швидкої допомоги.

         Починаючи з 1 квітня, за фінансової підтримки Фонду паб «Чорне Сонце» щодня готує комплексні обіди для працівників станції. В одноразових ланч боксах їжу доставляють їм прямо на роботу.

         Ідея цієї акції полягає в тому, що спільними зусиллями, з підтримкою і турботою один про одного, наш народ стає сильнішим, тільки разом ми можемо подолати будь-які труднощі.

         Тож відкидаймо паніку і – до роботи, є ще так багато гарних справ, які ми можемо зробити з Вами разом.

         Будьте здорові!

Фонд розвитку молодіжних рухів «Вперед»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *