Ужгородський коледж культури і мистецтв підвищив кваліфікаційний рівень працівників закладів культури Виноградівщини (фото)

Ужгородський коледж культури і мистецтв підвищив кваліфікаційний рівень працівників закладів культури Виноградівщини (фото)

На один день працівники культури Виноградівського району відчули себе студентами. З лекціями, майстер-класами, практичними показами завітали до нас викладачі та студенти КВНЗ «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради. Коледж отримав грант від Українського культурного фонду на здійснення проекту «Гра вчить жити і творити» – відкритий обласний фестиваль ігрових програм «Грайлик».У рамках цього проекту відбувся семінар клубних працівників нашого району. Надзвичайно потрібний та цікавий по змісту, він дозволив отримати та поновити знання з багатьох питань: написання сценаріїв, використання музики, включення у програму народних ігор. З такими питаннями на семінарі виступили Є.М.Сівак, В.О.Кучмаш, Г.С. Василик, В.В.Тищук, Є.Я.Бабяк. Викладач Л.І.Ухач провела майстер-клас з питання виготовлення та використання реквізиту. Студенти коледжу під її керівництвом продемонстрували цікаві ігри. У хореографії та ігровій частині клубні працівники були особливо активними. Глядачі оплесками нагороджували найактивніших учасників та переможців Ганну Кобаль, Ольгу Севке, Лівію Баторі, Марту Пантьо, Єву Гевеші, Світлану Марко – директорів будинків культури Виноградівського району.
Фестиваль «Грайлик» в нашій області проводиться кожного року і лише завдяки гранту від Українського культурного фонду працівники культури мають унікальну можливість навчитися на семінарі мистецтву роботи над сюжетно-ігровою програмою.
Відділ культури Виноградівського району дякує Українському культурному фонду, викладачам-методистам Ужгородського коледжу культури і мистецтв Кучмаш В.О., Тищук В.В., Бабяк Є.Я., заслуженим працівникам культури України Сівак Є.М., Ухач Л.І., викладачу Василик Г.О. та студентам за надану можливість підвищити кваліфікаційний рівень працівників закладів культури Виноградівського району.

Тетяна Лендєл

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *