Ужгородських контрабандистів на параплані взявся захищати колишній працівник СБУ

Сьогодні відбулася дивна прес-коференція у фойє травматологічного відділення Ужгородської міської лікарні. 

DSCN0638

Давав її затриманий прикордонниками після посадки на контрабандистському мотопараплані Роман Стойка , який виклав свою версію подій ночі з 14 на 15 червня 2013 р. Він повідомив, що вони з другом пішли на нічну рибалку і під час відпочинку на них напав наряд прикордонників, котрі жорстоко їх побили. При цьому до них застосовувалися спецзасоби.

Модератором “вистави” був екс-працівник СБУ Михайлор Темнов, котрого свого часу звільнили із спецслужби. Тоді йому інкримінувалося незаконне зберігання зброї та секретної інформації на працівників УСБУ в Закарпатській області.  Зараз він виступив в ролі своєрідного адвоката контрабандистів, думаємо, що у пана Михайла, який нещодавно став письменником-фантастом добре вийде “намалювати” алібі для своїх підопічних. Гроші та високопоставлені покровителі в правоохоронних органах у контрабандистів слава богу є, отже і “письменницькі” гонорари мають бути відповідними.

Цікаво також скільки заплатили головному лікарю Ужгородської міської лікарні Івану Кураху, щоб дозволив провести таке ріаліті шоу в лікарняних пенатах.

Думаємо, що Чопському прикордонному загону треба готуватися до брудної інформаційної кампанії, бо заробити на контрабандних грошах є чимало охочих

Стойка Темнов

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.