Ужгородську “Свободу” звинуватили у брехні (ДОКУМЕНТ)

Колектив “Трибуни” завжди з повагою ставився до позициції націоналістичної політсили ВО “Свобода”, старався постійно висвітлювати її діяльність,  на жаль,  в перший раз вимушені розповісти про неприглядні дії ужгородських партійців “Свободи”, які слухняно виконують вказівки мукачівського угрупування братів Балог.

Нижче подаємо розслідування журналіста Ярослава Гулана про роль ужгородської “Свободи” у процесі дискредитації представників демократичного табору, до речі, фальшивку свободівці пропонували розповсюдити і нашому виданню

Минулого тижня в Ужгороді розгорівся скандал – ужгородська організація ВО “Свобода” розповсюдила копію електронного листа, у якому заступник міського голови Ужгорода, депутат Ярослав Шафарь нібито інформує керівництво закарпатського осередку партії “Народний фронт” щодо організації звільнення з посади секретаря Ужгородської міської ради Віктора Щадея.

Ярослав Шафарь тиждень тому сказав, що не писав такого листа і назвав повідомлення фальшивкою.

19 листопада Ярослав Шафарь надав у розпорядження журналіста роздруківку щодо пропозиції депутата Румянцева включити до порядку денного питання про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради.

роздрук

 

Намір депутатів голосувати додатково за питання про припинення повноважень секретаря чомусь не вважається “класичним рішенням” міськради, а лише “процедурним рішенням”. Тому ні цього документу, ні, тим більше, результатів голосування на офіційному сайті Ужгородської міської ради нема.

Водночас у системі голосування “Рада” зберігаються дані про результати цього, “процедурного” голосування, їх на свій запит отримав депутат Ярослав Шафарь.

 

лист

У тому “листі” пишеться, що питання по розгляду звільнення Щадея пройшло “впритик” – 31 голос. Це – неправда, насправді питання набрало 38 голосів, тож два голоси не були вирішальними, – каже Ярослав Шафарь. – Більше того, у листі стверджується, що голоси Баганича та Яцківського стали вирішальними. Як можете самі побачити із роздруківки голосування, прізвище Баганича по цьому питанню взагалі не фігурує, а картка депутата Яцківського – не голосувала. Тож ще раз повторюся – лист той сфальшований, а інформація у ньому недостовірна“.

Як бачимо, інформація, викладена у розповсюдженому “листі” дійсно є не такою, як у роздруківці голосування.

До слова, із цього документу ми можемо побачити, які саме обранці голосували за питання, аби звільнити Віктора Щадея.

Ярослав Шафарь додав, що його адресу зімітовано, не такою, як вказано у “листі”, є електронні адреси Валерія Лунченка та Роберта Бровді. Депутат звертає увагу, що прізвище “Бровді” у “листі” чомусь написано “броуди”, тобто – не з літерою “В” посередині, що також, на думку Я.Шафаря, також є доказом фальшивки.

Ярослав Шафарь появу фальшивого листа пов’язує з особистою неприязню до нього начальника відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку Сергія Білея.

Ярослав Гулан,

Про Захід

лист2

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *