Ужгородському корупціонеру Президент не указ

 ЛукачЧиновники Ужгородського районного Управління соціального захисту населення самі визначають в якому банку отримувати соціальні виплати мешканцям району.

І це відбувається в той  час, як в області, з ініціативи Президента України, відбуваються семінари з запобігання та протидії корупції, участь у яких беруть держслужбовці та представники державних установ

 Про це повідомили виданню   читачі. Так начальник управління Юрій Іванович Лукач, при намаганні людей перейти обслуговуватись для зручності в один із ужгородських банків, свою відмову обґрунтував слідуючими словами: “ А якщо мені Леся Юліївна перезвонить чого я перевів клієнтів в інший банк, то  що я їй скажу?”

 На питання : “Хто така Леся Юліївна?” він відповів: “ Ну, керівник Банку де люди отримуть соцвиплати”. Більше за все таким аргументом була здивована пані Віра, адже вона ніколи раніше не мала справ із фінансовими установами та отримувала свої виплати на почті. Однак жінка вирішила почати користуватися послугами Банку і аж ніяк не того, куди її бажав «визначити» начальник управління Лукач Ю.І.

 Виявляється заяви людини не достатньо, ні тієї, котра пропонується банківськими установами і є додатком до угод, підписаних між ними та Головним управлінням соціального захисту, ні навіть тієї, яка стоїть на сайті Фонду

  Закрадається враження, що пан Лукач  тому перешкоджає вільному вибору банківської установи клієнтами, бо має матеріальну домовленість з Лесею Юліївною і просто отримує відкати.

 Цікаво, що в Ужгородському міському управлінні така практика відсутня: там все чесно і прозоро.

 За допомогою декількох  дзвінків в офіси різних банків вдалось виявити, що працює жінка , яку так побоюється Юрій Іванович в ПриватБанку і саме ця установа користується особливими преференціями місцевого районного очільника Фонду соц.захисту.

 Поспілкувшись з керівниками інших ужгородських банків дізнались досить цікаві речі. Фінансист Василь розповів, що намагався налагодити співпрацю з районним управлінням соціального захисту, однак не вдалось. Під час зустрічей Лукач Ю.І. постійно демонстрував надмірну стурбованість поганим станом вулиці на котрій знаходиться приміщення, де розташоване Управління та величезними затратами на ремонт своєї машини з цієї причини. Однак керівник Банку Василь особливо не замучується відсутністю домовленостей, адже люди, котрі отримують соціальні виплати (молоді мамочки (серед яких переважна частина роми), люди, шо втратили працездатність, інваліди тощо), не залишають гроші на картках, не відкривають депозити, кредити їм теж не запропонуєш та й платежі вони не часто здійснюють, на відмінну від обов’язкових і відповідальних у цьому сенсі пенсіонерів. Отож вистачає і цивільної, без усяких «бар’єрів» співпраці з міським Управлінням соціального захисту.

 Один з керівників відділення іншої фінансової установи Наталія розповіла, що вони не мають договору підписаного з головним управлінням соціального захисту, а тому не мають досвіду спілкування з Лукачем Ю.І. Однак її родичка, котра працює в данному управлінні, розповідала, що є неофіційна установка керівництва направляти людей отримувати різні виплати саме через ПриватБанк. Від цієї установи Управління ніби-то навіть отримало чи то в подарунок, чи то в фіктивну довгострокову оренду користованні меблі. Між собою працівники районного управління подейкують і про інші можливі матеріальні домовленості власного керівництва та Банку.

Якби там не було, але не можна забороняти людям користуватись послугами Банків за власним вибором, а будь -яке нав’язування Лукачем Юрієм Івановичем іншої фінансової установи суперечить чинному законодавству та є корупційними діями.

До речі подібна ситуація і на Мукачівщині. В м.Мукачево Управління соціального захисту працює прозоро, а керівництво районної установи нагинає усіх “соціальників” під Приват.

 

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.