Doc.ua запис до лікаря

Ужгородські “спрощенці» сплатили більше 26 млн.грн. єдиного податку

За 8 місяців поточного року платники податків міста Ужгорода, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 26,4 млн грн єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 2,2 млн грн.

Левова частка суми сплачена підприємцями — фізичними особами. Від них бюджет отримав  19,3 млн грн єдиного податку. Від діяльності спрощенців— юридичних осіб до бюджету надійшло 7,1 млн грн.

В  ДПI у м.Ужгородi знаходиться на облiку майже 20 тисяч суб»єктів підприємництва, а на спрощеній системі оподаткування перебуває 864 юридичних(13,9%)   та 5171 фiзичних осiб.(38,2%).

«Важливо не просто зберегти спрощену систему оподаткування, а й зробити більш сприятливими умови ведення бізнесу. По-перше, ми ініціюємо суттєве зменшення максимальних ставок єдиного податку. Зокрема, для деяких груп юридичних та фізичних осіб – підприємців максимальний розмір податку зменшиться у півтора-два рази. По-друге, пропонуємо заборонити перевірки платників єдиного податку та суб’єктів господарювання із річним доходом до 20 млн. грн. Перевірки цих категорій платників податків здійснюватимуться винятково за їхньою заявою або за рішенням суду чи відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодекс», – наголошує Голова державної фіскальної служби України Ігор Білоус

ДПІ у м.Ужгороді

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *