Ужгородські школярі можуть взяти участь у фотоконкурсі

фотограф17 червня в Ужгороді стартував прийом робіт для фотоконкурсу ім. Василя Пилип’юка. Організаторами є Спілка фотохудожників Закарпаття, управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді, управління освіти Ужгородської міської ради.

Ми поспілкувалися з одним із членів оргкомітету конкурсу, головою Спілки фотохудожників Закарпаття Володимиром Ньорбою. Він зазначив, що виявлення молодих талантів та підтримка обдарованої шкільної молоді – головна мета конкурсу. В. Ньорба наголосив і на темах цьогорічної фотовиставки: “Вільна тема”, “Природа”, “Спорт”, ” Мій рідний край”.

Щодо умов фотоконкурсу ім. В. Пилип’юка, то вони наступні:

– участь у конкурсі беруть учні 1-11 класів;

– до розгляду надсилаються фотографії в цифровому форматі. Кожен учасник зможе відправити не більше 3-х фотографій до кожної теми;

– учасники повинні завантажити файли з фотографіями на електронну пошту agfa.uzh@gmail.com., вказавши у листі призвіще та ім’я учасника, адресу, контактний телефон та e-mail.

Прийом світлин триватиме до 25 вересня, а урочисте відкриття фотовиставки розпочнеться 2 жовтня, на якому відбудеться нагородження переможців конкурсу.

Часу в школярів чимало, тому бажаємо їм творчого натхнення та хороших знимків.

Олаг Ірина, студентка відділення журналістики УжНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.