Ужгородські податківці інформують про зміни реєстрації та застосування РРО

Міндоходів України Наказом від 28.08.2013 р. № 417 затвердило низку нормативних актів у сфері РРО.
Серед них:
1) Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, які застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги);
2) Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, які застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти;
3) Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій;
4) Порядок опломбування реєстраторів розрахункових операцій.
Вони замінять собою відповідні документи, затверджені наказами ДПАУ від 01.12.2000 р. № 614 та від 12.02.2004 р. № 87.
ДПІ у м.Ужгороді звертає увагу власників РРО на те, що Положення про форму та зміст розрахункових операцій, затверджене наказом ДПАУ від 01.12.2000 р. № 614, залишається чинним. А це означає, що форма та зміст касового чека не змінюється! Зазначені вище документи враховують вимоги Закону про РРО в частині подання фахівцям Міндоходів РРО-звітності в електронній формі. Але є й інші нововведення.
Одним з таких нововведень є те, що реєстрація РРО буде здійснюватися на підставі заяви встановленої форми № 1-РРО, а не у довільній формі, як було раніше.
Ознайомитись із даним наказом та новими формами бланків можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства доходів і зборів України за наступним  посиланням:
http://minrd.gov.ua/diyalnist-/zakonodavstvo-pro-diyalnis/nakazi-pro-diyalnist/62854.html

ДПІ у м.Ужгороді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.