Ужгородські патрульні відвідали Коритнянську ЗОШ (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє депутат Ужгородської райради Роланд Цебер.

Сьогодні разом із керівництвом Управління патрульної поліції в містах Ужгороді та Мукачеві Юріємй Марценишиним, його заступником Валерієм Найманом та поліціянтами завітали в Коритнянську ЗОШ I-III ступенів. Поліція для учнів та педагогів провела профілактичний урок , метою якого була вивчення та дотримання правил дорожнього руху, запобігання проявів протиправної поведінки та злочинів у дитячому середовищі.
Також ми попередньо ознайомили присутніх із корисним, навчальним та перспективним проектом, який буде скоро започаткований і візьме початок саме в моїй рідній школі, масштаби якого, не виключено що розповсюдяться по іншим регіонам України. Але про ці деталі і проект напишемо трохи згодом…
Після закінчення цікавого та навчального уроку всі учні школи мали можливість поспілкуватись із керівництвом поліції та полісменами, задати запитання. Згодом вся малеча та старшокласники рушили до автомобіля патрульної поліції, де мали можливість посидіти в ньому, зробити фотографії.
Дуже приємно, що керівництво Управління патрульної поліції в містах Ужгороді та Мукачеві та самі полісмени ідуть на зустріч людям та дітям, працюють для їх розвитку, охоче проявляють ініціативу щодо роботи з громадськістю та молоддю в нашому регіоні, зазначає Роланд Цебер.

tseber tseber2 tseber3 tseber4 tseber5 tseber6 tseber7