Ужгородські міліціонери влаштували екскурсію для підшефних дітей (фото)

 Вихованцями Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньоїшколи-інтернату вже декілька років поспіль піклуються ужгородські правоохоронці.

Діти за цей час встигли, як то кажуть, «прикипіти» до своїх шефів і душею, ісерцем.  Адже стражі порядку на свята і в будні приходять в гості, даруютьцінні подарунки, солодощі, допомагають по господарству. Та, найголовніше,дарують незабутні хвилини щирого спілкування.

От і в Міжнародний день захисту дітей працівники Ужгородського МВ УМВСзавітали в гості до своїх підопічних, аби провести для них цікаву екскурсію. Як тільки дітлахи  побачили перед школою автобус та “даішну” машинусупроводу, то  вогники радості заблищали в їх очах. Діток посадили на автобус і під міліцейським супроводом повезли на екскурсію.

Перша зупинка – кінологічний центр УМВС, де дітлахам розповіли, хто такийкінолог, як він доглядає за собаками, тренує їх. Відтак, познайомилишколярів з чотириногими помічниками міліціонерів, які утримуються взручних вольєрах. З цікавістю діти спостерігали, як міліцейські собакивміють не тільки долати перешкоди, а й  затримувати злочинців. Наостанокдіти змогли погратися і сфотографуватися з собачками  породи кокер-спанієль та німецька вівчарка.

Наступна зупинка – парк відпочинку «Боздоський». Радості дітей не буломеж. Вони мали змогу вдосталь покататись на різних атракціонах, після чогона них чекав солодкий стіл на одній із терас парку.

«Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме томусвятий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбатипро всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечитиїй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства», – зауваживзаступник начальника Ужгородського МВ УМВС підполковник міліції ВасильДовганич.

 

Людмила ФЕЄР,

 

Ужгородський МВ УМВС

 

міліція міліція2 міліція3

1 comment

Andy says:

Злодій Довганич дітьми пркривається!!! Паскуда!!!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *