Ужгородські ДАІшники поділилися кров’ю

Таку благодійну акцію державтоінспектори проводять в рамках Національного тижня безпеки дорожнього руху.

У приміщенні станції переливання крові Ужгорода стільки«даішників» ще не було. До кабінету дерматовенерологачерга. Тут замість голоктрадиційне опитування потенційних донорів.

Опісля майбутнього донора пригощають солодким чаєм з булочкою. Аби додалося сили і хоробрості. Лише тоді вони заходять до пункту переливання крові. Кілька хвилині 200 мілілітрів крові для благодійності готові.

донор

Від переливання крові деяким добровольцям стає не по собі. Міліціонери розповідають, щовідчуття – не надто приємні. Утім, благородна мета виправдовує біль.Аджевони добре знають, якими жахливими можуть бути наслідки дорожньо-транспортних пригод та розуміють, що така ініціатива допоможе врятувати чиєсь життя.

Частину крові медики відправлять до обласної лікарні. У відділені реанімації її мало не буває, жартують лікарі. Під час операції використовують щонайменше 2 літри крові. Нині найпотрібніша – так звана «мінусова» кров, її майже немає у запасниках лікарні.Іншу частину крові використають на виготовлення медикаментів.

 

P.S. Ця добровільна акція в Ужгороді не перша і не остання. Правоохоронці, виїжджаючи на місця дорожньо-транспортних пригод, щоразу бачать страждання людей, які зазнають важких травм. Втрата крові загрожує життю людини. Тож благородний вчинок міліціонерів допоможе врятувати чиєсь життя, і це найважливіше.

 

Діана ДОРОГІЙ,

Ужгородський МВ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.