Doc.ua запис до лікаря

Ужгородські богослови долучились до руху допомоги українським воїнам (ФОТО)

З благословення ректора Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина професора архімандрита Віктора (Бедь) студенти разом з протоієрем Олександром Панасенком передали частину волонтерської допомоги заступнику начальника УМВС у Закарпатській області Василю Русину. Це тільки за тиждень, що студенти зібрали – теплі светри, бушлати, шкарпетки, декілька комплектів білизни. Речі, зібрані викладачами й студентами Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила та Мефодія, зігріватимуть наших закарпатських міліціонерів в зоні АТО.

богослоНа вихідних, студенти активно спілкувалися з односельцями про волонтерський рух «Зігріємо українську армії» і є впевненість що цей рух буде поширюватися.

Загалом же за останні два місяці як священнослужителями академії, так і викладачами Карпатського університету імені Августина Волошина було зібрано більше 20 тисяч гривень, передано в зону АТО через волонтерів продуктів харчування та речей більш як на 40 тисяч.

Прес-служба УУБА -КаУ

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *