Ужгородська Юність – волейбольний центр прикордонників України (фото)

У середу, 3 липня, в Ужгороді стартував Чемпіонат Державної прикордонної служби України з волейболу. Протягом трьох днів, на майданчиках спорткомплексу «Юність» за Кубок змагалися11 команд Західного, Південного, Північного регіональних управлінь, частин центрального підпорядкування та збірна Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. 

Parad 19 (1)

Військовослужбовець Чопського прикордонного загону під звуки гімну у виконанні оркестру підняв Державний прапор, що символізувало урочисте відкриття Чемпіонату.З вітальним словом до спортсменів звернулися заступник начальника Західного регіонального управління генерал-майор Олександр Книр, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, заступник голови обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Михайло Пантьо та інші почесні гості.

Навзнак гостинності Срібної Землі учасниці танцювального ансамблю «Арабеск» вручили хліб-сіль спортсменам-прикордонникам, а Віра Сентипал подарувала в’язанку закарпатських пісень.

Після святкового відкриття турніру розпочалися ігри. Попри те, що вони відбувалася у дружній і теплій атмосфері, було й неабияке суперництво, і спортсмени викладалися, як кажуть, «на повну».

У півфіналі, минулорічний переможець волейбольної першості – команда Чернівецького прикордонного загону зійшлася на майданчику з Чопськими колегами. У підсумку запеклої боротьби закарпатці поступилися. У другому півфіналі перемогу над Чернігівським прикордонним загоном святкувала команда Національної прикордонної академії.

За бронзові нагороди Чопські прикордонники переграли чернігівських волейболістів.

У фіналі змагань, чемпіони – Чернівецький прикордонний загін намагалися захистити свій титул, проте поступилися курсантам Національної прикордонної академії.

Також за результатами XV чемпіонату Державної прикордонної служби України з волейболу, оргкомітет визначив і кращого гравця. Ним став підполковник Роман Ковальчук, професор кафедри фізичної підготовки Національної прикордонної академії.

Щиро вітаємо переможців! А всім іншим учасникам бажаємо подальших спортивних звершень!

Під час урочистого закриття волейбольного турніру, заступник начальника Західного регіонального управління генерал-майор Олександр Книр та помічник голови Державної прикордонної служби, голова спорткомітету Микола Подоляк,звертаючись до учасників змагань, зазначили, що вони проводяться не лише для визначення кращих збірних команд та спортсменів, але й для пропагування здорового способу життя та зміцнення фізичної підготовки. Щодо останньої – це важлива складова для всього персоналу державної прикордонної служби, а тому керівництвом ДПСУ й надалі приділятиметься неабияка увага до проведення подібних спортивних змагань.

Данило БАННИК

Parad 23

Parad 25


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.