Doc.ua запис до лікаря

Ужгородська прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом сумнівних дій лікаря наркодиспансеру (ДОКУМЕНТ)

Ужгородська прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом сумнівних дій лікаря наркодиспансеру (ДОКУМЕНТ)

Нещодавно в Ужгороді стався неординарний випадок – у Закарпатському областному наркологічному диспансері після обстеження водія на електронному алкотестері «DRAGER 6510» з результатом у 0,46 проміле черговий лікар Брич В. М. виніс діагноз, що водій НЕ знаходиться в стані алкогольного сп’яніння.

“Спеціальний контроль” звернувся до прокуратури Закарпатської області з проханням провести перевірку з фактом даного інциденту.

Там повідомили, що звернення приєднано до матеріалів досудового розслідування, яке відкрито стосовно лікаря Брич В.М. за ч.1 ст.358 Кримінального Кодексу України “Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

1. Підроблення посвідчення або іншого офіційного документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином-підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов’язків, з метою використання його підроблювачем чи іншою особою або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут –

караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.”

брич

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *