Ужгородська міськрада має намір збільшити ціну проїзду у маршрутках до 5 гривень (відео)

Цього тижня в Ужгороді відбулось засідання комісії з питань реалізації цінової політики житлово-комунального господарства та на міському пасажирському транспорті. Ініціаторами засідання стали перевізники громадського транспорту, звернулись до міської влади з проханням переглянути тарифи на проїзд.

Свою позицію перевізники обґрунтовують підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали. Інша сторона медалі, кадрова проблема, зокрема брак досвідчених водіїв яких не влаштовує заробітна плата, однак враховуючи сьогоднішній тариф, про її збільшення не може йти мови, кажуть перевізники.

Зрештою було прийнято рішення зупинитись на ціні в 5 грн. Таким чином вартість проїзду збільшується на 1 грн. Однак чекати нову ціну, принаймні до кінця весни, не потрібно, зазначають в міській раді.

Новину про підвищення тарифу, ужгородці сприйняли по різному. Для когось такі дії є безпідставними, оскільки якість перевезення в громадському транспорті міста бажає кращого. Інші ж розуміють сьогоднішній економічний стан в Україні чим й спровоковано подорожчання проїзду.

Разом із тим, перевізники просять врегулювати питання перевезення учнів. Сьогодні ужгородські школярі їздять безкоштовно, однак багато хто користується такою можливістю підробляючи учнівські квитки, показуючи прострочені або ж з навчальних закладів інших населених пунктів. Аби вирішити ці суперечності, в Ужгороді видаватимуть учнівські квитки єдиного встановленого взірця.

Телекомпанія М-студіо

Loading...