Ужгородська активістка запропонувала Щадею самоліквідуватися

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє журналіст Юлія Дуб.

щадей5Я дуже толерантно ставилася до Віктор Щадей під час подій на Майдані, коли він поливав брудом моїх друзів, що робили цю революцію, переживаючи, щоб ми не забрали від нього та його компанії посади. Толерантно ставилася, коли його призначали в.о. міського голови (типу, хоч якась альтернатива). Навіть трохи співчувала коли його виживали з крісла в.о. (хоча й тут ти шуму наробив, бо твій “няньо” пів ЄЦу через тебе розігнав). Але зараз хочу сказати: “Вітя, іди на фіг!” Разом зі своїми Балогами, Чубірками, Андріївами, Волошинами, Погорєловами, Рум’янцевами та іншими політичними мудаками!

Ти проголосував за рига і тітушку Андріїва, який нічим не кращий за Погорєлова, а то й гірше. Ти продався за бабло і зараз щось булькаєш про якісь вищі матерії і як все на світі несправедливо. Але ти сам себе поховав. Принаймні в моїх очах, тепер остаточно. Ти та інші 39 депутатів, які з усмішкою на обличчі вернули регіоналів до влади.
То ж єдине, що тебе хоч якось може реабілітувати – це ініціація саморозпуску міської ради і не як піар (як ти любиш), а реально довести до кінця. І не повертатися в депутатське крісло, щонайменше один термін.
Соррі… Сьогодні день такий, що все лайно спливає назовні. Тому не ний, а зроби нарешті хоч один справді революційний вчинок.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *