Ужгородка стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу

 

     У Люксембурзі пройшов чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів і юніорок (U-23), юнаків і дівчат (U-18), в якому у складі збірної команди України взяли участь представниця спортивного клубу Ужгородського національного університету і ФСТ «Динамо» Наталія Мага та її тренер, старший викладач кафедри фізичного виховання УжНУ Андрій Федорішко. 

      Ужгородська спортсменка змагалася серед юніорок, не старших за 23 роки, у ваговій категорії до 57 кг, у якій запекла боротьба за першість велася до останнього підходу.

У першій вправі – присіданні вона успішно виконала всі три підходи й подолала 160 кг, проте суперниця з Румунії показала тут 167,5 кг і здобула мале «золото».

У жимі лежачи з результатом  92,5 кг наша спортсменка випередила румунку на 30 кг, але поступилася фінській спортсменці, котра підняла 105 кг. 

Перед виконанням завершальної вправи – тяги налаштування було одне: підняти стільки, скільки потрібно для загальної перемоги. Найближча переслідувачка з Фінляндії зафіксувала 150 кг і у підсумку набрала 412,5 кг, Наталка ж впевнено підняла 162,5 кг,  виборола за цю вправу «золото» і з сумою триборства 415 кг стала чемпіонкою Європи. Також вона здобула ще одну велику золоту медаль за перемогу у командній першості, в якій збірна України перемогла в усіх вікових групах.

      Зараз чемпіонка розпочала підготовку  до участі у чемпіонаті світу, який відбудеться у кінці серпня на Мальті.

Андрій ФЕДОРІШКО, голова обласної федерації пауерліфтингу

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *