Ужгородець отримав медаль у фіналі МАН

Ужгородець отримав медаль у фіналі МАН

З приємністю інформуємо, що в період суцільних карантинів та скасувань всіх олімпіад в Україні ще є учні, які в цей непростий час завойовують призові місця як для Закарпатської області так і міста Ужгорода.

Одним з вагомих здобутків за 2020 рік можна назвати проведення фіналу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в м. Києві і гідний виступ учня 10 класу Кривов’яза Іллі з м. Ужгорода. Провівши дослідницьку роботу з фізики, успішно написавши контрольну з базової дисципліни на II етапі, виборовши перше місце на міському та обласному етапі МАН (Мала академія наук), він за результатами портерної сесії (https://jasu2020.com/innovation-details.php?id=36) та привселюдного захисту своєї роботи перед комісією, що складалася з провідних фахівців у своїй області на III етапі зумів вибороти диплом третього ступеню. Слід сказати, що конкурентами Іллі було 19 учасників з різних областей України, що виступали у його секції «Науково-технічна творчість та винахідництво».
І ось після 4 місяців очікування медаль та диплом знайшли свого героя в Ужгороді. Завідувачем відділу науково-технічного та дослідницько-експериментального напрямків Лукач Магдалина Юріївна особисто вручила нагороди преможцю і побажала подальших здобутків на теренах наукових досліджень.
Поряд з приємними новинами хочеться відмітити, що у 2021 р. Закарпатська область не буде проводити обласний етап МАНу, хоча в більшості областей України такі конкурси тривають. Така ситуація є вкрай незрозумілою, адже в Ужгороді та Закарпатті є багато талановитої молоді, яка не зможе представити нашу область на Всеукраїнському конкурсі в Києві. Враховуючи ситуацію з Covid-19, відбори можна провести в он-лайн режимі, але навіщо повністю відміняти конкурс, адже це дитячі надії, які безцінні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.