Ужгородець Микола Журавльов отримав звання полковника та успішно закінчив Національний університет оборони /фото/

Ужгородець Микола Журавльов отримав звання полковника та успішно закінчив Національний університет оборони /фото/

Сьогодні, 14 червня, в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за участю Міністра оборони України Степана Полторака та начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Руслана Хомчака відбувся урочистий випуск військових фахівців оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки.

Також у заході взяли участь командувачі видів і родів Збройних Сил України, керівники Департаментів Міністерства оборони України та начальники Головних управлінь Генерального штабу Збройних Сил України.

Цього дня 652 випускники університету заочної та денної форми навчання отримали дипломи магістрів. Серед них і наш земляк Микола Журавльов, який напередодні отримав звання полковника та призначення до органів управління оперативного рівня.

Микола Журавльов також був нагороджений грамотами від начальника Національного університетту оборони України імені Івана Черняховського та Київського міського голови Віталія Кличка.

Полковник щиро вдячний всім тим, хто допомагав йому здолати цей нелегкий шлях та боровся пліч о пліч за територіальну цілісність і незалежність України.

У сьогоднішньому урочистому строю ‒ 348 випускників, які брали участь в Операції об’єднаних сил (АТО).

Також 73 офіцери нагороджені державними нагородами.

Згодом відбулися зворушливі ритуали прощання випускників з Бойовим прапором університету та проходження особового складу урочистим маршем.

Завершальним дійством стала презентація музично-хореографічної композиції “Вставай земле моя” за участю солістів і музикантів військового оркестру університету в художньому супроводженні народного дитячого хореографічного колективу “Веселка” під керівництвом заслуженого працівника культури України  Євгенії Монарх.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *