До Ужгорода з’їдуться провідні неврологи та нейрохірурги України

неврологиУ четвер, 19 червня, об 11.00 (у конференц-залі УжНУ, ректорат) відбудеться засідання Ужгородського прес-клубу, яке проходитиме у рамках проведення в Ужгороді 19-21 червня науково – освітнього проекту для фахівців – Школи клінічних нейронаук «Карпатські читання».

Низку заходів проводить цими днями Українська асоціація боротьби з інсультом разом з Ужгородський національним університетом та Закарпатським обласним центром неврології та нейрохірургії в рамках освітньої програми «Стоп – інсульт».

Об 11.00 у конференц-залі УжНУ (пл. Народна, ректорат) відбудеться прес-конференція головних організаторів та поважних учасників цьогорічних «Карпатських читань»:

– Володимир Смоланка, професор, ректор УжНу;

– Микола Поліщук, професор, голова Української асоціації боротьби з інсультом, зав. кафедрою нейрохірургіїі Національноі академії післядимпломноії освіти;

– Тамара Міщенко, професор, головний спеціаліст МОЗ України з питань неврології;

– Марина Гуляєва, директор Української асоціації боротьби з інсультом.

Вже 8 років поспіль неврологи та нейрохірурги із майже всіх регіонів України, які не втомилися шукати відповіді на актуальніші питання сучасної неврологічної науки і бажають професійного спілкування, збираються в Ужгороді на неврологічні зустрічі «без краваток».

Школа клінічних нейронаук «Карпатські читання» – одна з найцікавіших і важливих медичних подій Західного регіону. Медична преса, фахові видання широко висвітлюють цю подію на шпальтах своїх друкованих видань та в Інтернет просторі. Кожний рік в рамках заходу проводяться тематичні засідання: школа доказової медицини, школа реабілітації, школа об’єктивної неврології, фахові освітні лекторії та наукові семінари. Мультидисциплінарні та міждисциплінарні формати збагачують професійний досвід фахівців і відповідають сучасним європейським принципам безперервної фахової медичної освіти.

Проект «Карпатські читання» започаткований в 2007 році

Щорічно в світі трапляється 16 млн інсультів

За данними ВООЗ в 2030 році від інсульту буде помирати 7,8 млн людей

В Україні інсульт посідає третє місце в структурі загальної смертності населення та є основною причиною стійкої втрати працездатності : близько 25 % хворих, що перенесли інсульт, стають тяжкими інвалідами і потребують постійної сторонньої допомоги.

Щорічно більше 100тис українців захворюють на інсульт. Середній вік захворювання інсультом для чоловіків – 62 роки . а для жінок 65 років.

Кожний п’ятий українець помирає від інсульту щорічно або стає залежним інвалідом.

zaholovok.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *