Ужгород відвідала вдова генерала Кульчицького (ФОТО)

Сьогодні до Ужгорода прибула Надія Кульчицька, вдова легендарного генерал-майора Сергія Кульчицького, який загинув 29 травня 2014 року в зоні бойових дій під час антитерористичної операції у місті Слов’янськ Донецької області. Про це повідомляє кореспондент видання “Трибуна”.

Пані Надія зустрілася з особовим складом ужгородського батальйону Нацгвардії, яким свого часу опікувався Сергій Кульчицький.

Далі Надія Кульчицька відвідала Ужгородський військкомат де обговорила питання соціального захисту родин військовослужбовців з присутніми на зустрічі військовим комісаром, підполковником Миколою Журавльовим, заступником Ужгородського міського голови Олександром Білаком, волонтером Павлом Федакою  та командиром батальйону Національної гвардії України, майором Олегом Конопляником.

Микола Журавльов наголосив, що всі ми в боргу перед тими героями, які загинули у війні на Сході України, а генерал Сергій Кульчицький є взірцем для нього у ставлені до підлеглих та виконання свого священного обов’язку по захисту Батьківщини.

кульчицькакульчицька2кульчиька3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *