Ужгородський “Водоканал” просить споживачів утриматись від втручання у роботу лічильників

При аналізі відповідності середньостатистичного споживання водопостачання (за даними лічильників) до кількості осіб, прописаних в квартирі/будинку, за деякими адресами було виявлене аномально низьке споживання. При детальній перевірці (в тому числі, за допомогою державної повірки лічильників), за кількома з цих адрес було виявлено механічне втручання в роботу засобів обліку водопостачання з метою заниження фактичних показників лічильників.

Зокрема, один з таких споживачів проживає безпосередньо поруч з підприємством, по вулиці Митній, будинок №5.

До зловмисників були прийняті відповідні заходи фінансового характеру, повідомляє адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород».

Споживачів закликають з повагою ставитись як до підприємства, так і до інших споживачів, які сумлінно оплачують спожиті послуги.

Втручання в роботу засобів обліку водопостачання з боку споживача, викликає непотрібні проблеми як у Водоканалу (пов’язані з недоплатою за фактично спожиті послуги) так і у споживачів: від заміни зіпсованого лічильника до застосування штрафних санкцій (перерахунок нарахування за послуги водопостачання та водовідведення згідно норм споживання відповідно до кількості зареєстрованих в помешканні осіб).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *