Ужгородському адвокату підпалили автівку (фото)

Ужгородському адвокату підпалили автівку (фото)

Адвокату з Ужгорода Роману Котлярову зловмисники намагалися спалити автівку. Про цю надзвичайну подію інформує в мережі Фейсбук Олександр Пересоляк:

Моєму колезі адвокату Роману Котлярову сьогодні о 4 год. ранку спалили автомобіль. Підпал стався у дворі його власного будинку. Родина адвоката чудом залишилася неушкодженою.

Підпалювача налякала сусідка і він залишив на місці підпалу увесь свій робочий інвентар і чкурнув на велосипеді.

Підпали автомобілів у нас тривають останні 7 років і правоохоронні органи тут безсилі?!, а організатори та виконавці підпалів розгулюють на волі. Так, перед 2015 Новим роком зловмисники підпалили автомобіль і мені, але жодна особа не понесла відповідальність за вчинене.

Прикро, що правозахисники у своїй діяльності ризикують життям, здоров’ям і своїм майном і в той же час залишаються самі беззахисними. Жодна правоохоронна структура не може гарантувати їм безпеку.

Ба навіть тоді, коли показати адресу проживання зловмисника поліції, малоймовірно, що злочинець понесе відповідальність. Так, у справі адвоката Романа Котлярова відомо навіть прізвище замовника, рік назад був спалений автомобіль його підзахисного по справі. А віз і нині там. Злочинці розгулюють на волі і продовжують чинити біду, – зазначив Олександр Пересоляк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *